Heslo v BIOSU

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...).

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Heslo v BIOSU

Příspěvekod memphisto » 14 dub 2008 16:37

to kyklop: tohle já udělat, tak si vymyslí jak by to šlo rozjet a hrabali by se i vevnitř a zkoušeli všechno možné i nemožné jen aby to jelo :evil: tatík je všeho chopný :lol:
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Reklama
Uživatelský avatar
Owner
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7260
Registrován: červenec 07
Bydliště: Třinec
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Heslo v BIOSU

Příspěvekod Owner » 14 dub 2008 16:50

Jj tiskárna je prevít , zrovna nedávno jsem chtěl něco nutně vytisknout a ta svině vůbec nechtěla jít . Nakonec jsem se s ní popral a vytiskl to ráno ne jiné tiskárně. :x
Fallout fan | HJT | MWAV | CCleaner | Provozuji Minecraft server Minecore.cz | Osobní blog
Notebook: Thinkpad X200s - 12", Core2Duo L9300, 9cell, 240GB SSD, 5GB DDR3
PC: AMD Phenom II X6 1055T, 12GB DDR3, AMD 6870, 500GB Seagate 7200.12

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Heslo v BIOSU

Příspěvekod mikel » 20 dub 2008 08:44

memphisto proti opakovaným úmyslným zásahům nemáš šanci. Ani heslo do BIOSu ti v této situaci nepomůže, protože jsi napsal, že tvůj tatík už měl baterku z MB v ruce. To by určitě za chvíli přišel na to, že ji stačí na chvíli vyndat a zase může fungovat dál.
Jediná možnost, jak si to posichrovat je dát se do casemoddingu a přidělat si na case zámek/ky (malé zámky do poštovní schránky - koupíš v každém hobby marketu), aby se nemohli dostat dovnitř. Anebo si vymyslet nový "nedobytný" case. Pak už by ti mělo vydržet i heslo v BIOSu. :D
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

Uživatelský avatar
Fox8
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1703
Registrován: listopad 07
Bydliště: Uherský Brod
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Heslo v BIOSU

Příspěvekod Fox8 » 20 dub 2008 10:09

Ani zamykání pokoje nepomáhá? Já bych to rodičům nějak ještě vysvětlil, že do tohoto pc se mi hrabat nebudou, a když budou platit.Koupil bych si externí disk, na kterém bych měl všechno důležité.Skus vzít všechny káblíky a nechat to tak. Nechej monitorovat pokuj kamer a nějaké senzory, co rozpoznají pohyb. :D

naštěstí stímhle zkušenosti nemám.Otec má svoje pc ja svoje a nevzájem si tam nelozíme, a staráme se každý ze svých peněz.Mno on mi akorád nadává když je pc rozdělané :x . Nedávno myslim zrovna v pátek večer mi matka od PC když jsem tu nebyl odnášela talířek a spadnul jí nůž na case . Samozřejmě já neměl bočnici přišrubovanou a na bočnici byl větrák, který je přidělaný na MB. Bočnice upadla a větrák vzala s sebou a vyravala ho z MB :crazy: . Já myslel že mě jebn*. (to bylo to memphisto, jak jsem ti psal na icq co se může stát, protože pc bylo za chodu.) Hned jak jsem vlezl do pokoje, tak jsem si říkal ty vado, to pc je nějak tiché. Příjdu blíže.... naslouchám a vidím, jak se někdo nenápadně sbažil bočnici přidělat, a k tomu ještě blbě :D
Intel Xeon E5-1650v3, 64GB RAM, GTX970, 1TB SSD, 2TB plotna

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Heslo v BIOSU

Příspěvekod X » 26 dub 2008 23:57

Tady pomůže jen:

Hide Files & Folders 2.8 SW 740kB umožňuje skrýt soubory a složky nebo je dát pod heslo.zip

... umí zaheslovat přístup ještě na počátku (možná před) startu Win a také přístup do tohoto programu.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Zabezpečení firemního PC (Heslo)
    od KRA » 04 srp 2023 10:23 » v Vše ostatní (hw)
    4
    1340
    od Martab Zobrazit poslední příspěvek
    04 srp 2023 12:48
  • Nejde se dostat do BIOSu
    od ITCrowd » 16 čer 2023 21:56 » v Problémy s hardwarem
    4
    1292
    od pcmaker Zobrazit poslední příspěvek
    17 čer 2023 13:44
  • Optimalizace nastavení CPU v UEFI (BIOSu)
    od Kminek » 13 říj 2023 10:01 » v Taktování a další úpravy PC
    6
    3016
    od Kminek Zobrazit poslední příspěvek
    13 říj 2023 12:33
  • Prosím o PROFESIONÁLNÍ radu - nastavení Biosu !
    od Jarda_For » 26 úno 2024 19:10 » v Taktování a další úpravy PC
    3
    1966
    od pcmaker Zobrazit poslední příspěvek
    27 úno 2024 18:35
  • HP Laptop 17-cn0004nc i3 - nelze spustit - až po editaci v Biosu Příloha(y)
    od Zabral68 » 25 srp 2023 14:52 » v Problémy s hardwarem
    3
    1306
    od Zabral68 Zobrazit poslední příspěvek
    25 srp 2023 15:36

Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů