Nejde mi vypnout PC

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Donator_HD
Level 2
Level 2
Příspěvky: 192
Registrován: říjen 18
Bydliště: Karlovarský Kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Nejde mi vypnout PC

Příspěvekod Donator_HD » 10 kvě 2024 00:34

Zdravíčko, už asi půl roku mám problém s vypnutím nebo restartem PC. Normálně to jdu vypnout nebo restartovat přes start, vypíná se to, a v moment kdy má počítač utichnout, vypnout RGB, tak se všechny větráky rozjedou na maximum, počítač poté nejde zapnout, do té doby co nevypnu zdroj a pak ho znovu nezapnu. To samé když podržím tlačítko pro vypnutí pc aby se instantně vypnul, stejně se větráky rozjedou na max a nic víc, monitory jsou vypnutý. Počítač jsem kompletně i rozebral, vyčistil, přepastoval jak procesor, tak grafiku, vše uplně znovu a výsledek je stejný. Takže nějakým špatně zastrčeným kabelem to není nebo tak. Fakt si nevím rady a jinde na netu jsem nic nenašel co a jak. BIOS jsem už asi 2x updatnul na novější verzi, i přes to že jsem dost riskoval.
CPU: AMD Ryzen 7 2700,RAM: HyperX Furry Black Series 2X8GB 2666MHz,GPU: SAPPHIRE Radeon RX 470 8GB Nitro+,MB: MSI TOMAHAWK B450 MAX,PSU: EVGA 650 GQ

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23615
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejde mi vypnout PC

Příspěvekod ITCrowd » 10 kvě 2024 06:15

Ahoj,
vyzkoušej v příkazovém řádku příkaz: shutdown -s
Vypne se v tomto případě počítač v pořádku?
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Assassins creed - nelze vypnout PC Příloha(y)
    od Vladik87 » 30 říj 2023 08:22 » v Hry
    9
    1727
    od Vladik87 Zobrazit poslední příspěvek
    30 říj 2023 23:27

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host